« Vymenujem 22 univerzálnych metód liečby kĺbov, aj keď mate 50 rokov!» - o chorobách a ťažkostiach dospelého veku hovorí Profesor MUDr. Martin Bosko

Martin Bosko
Slovenský doktor, doktor medicíny, profesor. Zakladateľ modernej kinezioterapie - alternatívna (neurologická a ortopedická) metóda liečenia chronických ochorení a zraneni muskuloskeletálneho systému, pri ktorej nenosia korzety a pod., spolieha sa na interné rezervy tela a pochopenie pacientom vlastného tela.
Lekárska prax: viac ako 30 rokov.

«Zapamätajte nikdy nikoho nepočúvaj: kĺby je možné liečiť vždy, dokonca aj v staršiom veku»

Tento lekár oznamuje, že za pár mesiacov vyliečí 18-ročnú osteochondrozu za niekoľko mesiacov. To úplne uzdraví starú babičku s najpokročilejšou artritídou za 78 dní. A bolesť v kĺboch, hovorí, s správnym prístupom vyliečite za 4 dni! A počas 48 rokov svojej činnosti potvrdzuje každé vyhlásenie v praxi. Po vysielaní na jednom z televíznych programov známý profesor Bosko súhlasil na rozhovor

— Dobrý deň, pan Bosko. Povedzte mi, je pravda, že choroby kĺbov a osteochondróza sú "povinnymi" spoločníkmi zrelého veku?

— Dobrý deň, Irina! Samozrejme, to nie je pravda. Povinnými spoločníkmi zrelého veku je nadmerná dôvera k lekárom, ktorí vás liečia 10 rokov, ale stále nemôžu vyliečiť. Ale v skutočnosti sú kĺby, chondróza a kostra su úžasne liečiteľné v každom veku.

Okrem toho, ak poznáte tajomstvo a mate trochu disciplíny, je možné sa vyliečiť doma a veľmi rýchlo, čo robia tisíce mojich pacientov

— A aké je toto tajomstvo?

— Tajomstvo spočíva v pochopení toho, prečo máte bolesť. Encyklopédie všeobecne obsahujú až 147 možných príčin osteochondrózy a artrózy, ale výsledkom je jedna vec - kĺby, stavce a chrupavka strácajú elasticitu, kvôli tomu vznika bolesť

To je tajomstvo - lobnovujeme tok krvi do kĺbu!

— Áno, ale domnievame sa, že po 45 rokoch je takmer nemožné obnoviť tok krvi?

— Nezmysel! Bol som na invalidnom vozíku po autonehode a to je hroznejšie ako pokročilý vek.

— A vyliečili ste niekoho kto bol a voziku?

— Ano, viackrat. Ale väčšina z mojich pacientov sú obyčajní ľudia vo veku 40 rokov a viac, ktorí majú choroby, ktoré sa objavujú s vekom. Prichádzajú s veľmi podobnými problémami: osteochondróza, artróza, artritída, ischias, štekanie nervu. Tieto ochorenia vas vyčerpávajú a zasahujú do života.

Plačú, boli ich to, dokonca nemôžu chodit. A zdá sa… obyčajní ľudia nie sú to športovci ani zdravotne postihnutí ľudia. A sťažuju sa - "prečo ja?". A odpovedal som: Nenariekajte, ale skukte zlepšiť tok krvi.

— A ako obnoviť tok krvi v takom veku?

— Až donedávna som liečil ľudi pomocou pohybov a komplexom 96 cvičení na simulátoroch. Je to veľmi efektívna, ale veľmi ťažká a dlhá metóda.
Pre ľudi to bolo ťažké, nemajú dostatok času na návštevu telocvične. Veril som, že musi existovať modernejší a jednoduchší spôsob - a našiel som ho.

— Zaujímavé! Povedzte našim čitateľom o tom?

— Poviem samozrejme. Naše centrum bolo prvým na Slovensku, ktoré získalo certifikovaný prístup k najnovšiemu lieku na osteochondrózu a bolesť kĺbov. Priznám sa vám, keď som o ňom po prvýkrát počul - len som sa zasmial, pretože som neveril v jeho efektívnosť. Bol som však prekvapený, keď sme dokončili testovanie - 4 567 ľudí bolo úplne vyliečených zo svojich chorôb, čo je viac ako 94% chorych. 5,6% malo výrazné zlepšenie a len 0,4% sa nezlepšilo.

— A čo je to za liek?

— Mám na mysli špeciálny krém «Artrovex». Toto je liek, ktorý vám v najkratšom čase, doslova zo 4 dní, umožní zabudnúť na bolesť chrbta a kĺbov a za pár mesiacov vyliečiť aj veľmi ťažké prípady

Slovenský Červený kríž minul 1,3 milióna dolárov na prípravu receptov a okrem toho sme zaplatili za právo predávať teto vyrobok na Slovensku.

— A ako funguje tento zázračný krém?

— Nie je to žiaden zázrak, jednoducho veda. Krém pozostáva z vytažku z jeleních parohov , ktoré obsahujú prírodný chondroitín a glukozamín, pomáhajú sa zbaviť bolesti kĺbov a obnoviť ich funkcie bez operácie.

Dokonca aj za jednu aplikácii na bolestivú oblasť aktivujete asi 930 000 buniek, ktoré aktivuju váš krvný obeh.Tak prebieha liečba.

— Znie to pôsobivo. Povedzte nám, čo to znamená pre bežných ľudí s chorobami?

— To znamená, že stredoveká slovenská medicína sa stáva minulostou a môžete vyliečiť svoje choroby doma za mesiac alebo dva. «Artrovex», nezmrazuje ale "reštaruje" telo na bunkovej úrovni. Odstraňuje príčinu bolesti a vráti kĺby, chrbticu do pôvodného, normálneho stavu. Pacient sa nielen zbaví symptómov, ale odstraňuje koreň ochorenia - oslabený pomalými, starými bunkami, zásobou krvi chrupavkou.

V prvý deň začne krém regeneráciu tela. No, zmierňuje bolesť, cítite to okamžite. Počas dvoch až troch týždňov sa liečba dokončí a čo je najdôležitejšie, zabrániť opakovaniu bolesti rýchlym opakovaním kurzu.

«Artrovex» pomáha iba pri osteoartritíde a osteochondróze?

Nie, hovorím vám: pôsobí na bunkovej úrovni a obnovuje tok krvi. Liečia akúkoľvek chorobu spojenú s kĺbmi a chrbticou - artrózu a artritídu, ischias, reumatizmus a osteochondrózu, posunutie chrbtice. Vyklbenia, modriny, podliatiny, zlomeniny- prekvapivo účinné.

— Je to veľmi zaujímavý prostiedok. A je pravda ze lieči všetky tieto choroby a nielen odstraňuje bolesť

«Artrovex» odstraňuje bolesť (v počiatočných štádiách liečby) a úplne odstraňuje ochorenie.Pochote ma správne - milujem telesnú výchovu a šport a neprestanem cvičiť, ale pre väčšinu pacientov to je najjednoduchšia, najefektívnejšia a najlacnejšia metóda liečby.

— Myslím, že mnohí sa budú pýtať: kde môžem kupiť tento prostriedok?

Chceli sme začať predaj vo veľkom rozsahu v lekárňach - v žiadnom prípade však nemôžeme sa dohodnuť s lekárnikmi, pretože to môže uškodiť ich podnikaniu. Ľudia veľa rokov kupujú lieky a počet chorych sa zväčšuje.

Takže teraz predávame výhradne na oficiálnej stránke.
Ale ma to aj vyhody, predávame to bez sprostredkovateľov, a to nám umožňuje nastaviť cenu 5 krát nižšiu.

Doručuje sa uskutočňuje poštou, na dobierku a na použitie a nepotrebuje konzultaciu špecialistov na domácu liečbu. Som však presvedčený, že nenájdete nič, čo by sa aspoň trochu podobalo na «Artrovex».

— D'akujem za rozhovor! Možno chcete povedať niečo našim čitateľom pred tym ako sa rozlúčime?

Áno! Áno, samozrejme. Chcel by som obratiť pozornosť čitateľov na to, že ochorenia chrbtice a kĺbov sú stále mladšie a dokonca slabé periodické bolesti sú dôvodom venovať pozornosť tomuto problému. Lekár vás nepresvedčí, aby ste sa liečíli.

A nezabudnite: choroby spôsobené bolesťou chrbta a kĺbov nielen prinášajú nepohodlie ale aj skracujú život o 10-15 rokov.

— P.S.: Po rozhovore sme sa obratili na pana doktora. A čitateľia našej stránky teraz majú príležitosť objednať krém «Artrovex» s dodatočnou zľavou a zabudnúť na ochorenia spojené s kĺbmi a chrbticou

Rozhovor viedla Martina Jirašková
Fotky z otvorených zdrojov
194 komentáre
Missis Smit
Mala som osteochondrózu…za 10 dní všetko zmizlo! Vďaka za takýto zázrak! Michal, ste dobrý človek, Držte to! Želám vám všetko najlepšie a veľa šťastia!
Kristina
Náhodne som narazila na tento článok. A čo vidím! Hovoria o našom ortopedickom kréme. No nie našom, ale v tom zmysle, že som ho už kúpovala svojmu manželovi. Nevie, že tu píšem. Ale úsom veľmi štastna, preto musim vam to povedať! Skrátka som tiež čítala recenzie a objednala som tento krém. Môj manžel už bol zúfalý. Bral tablety chodil na masáž, kôli tomu mal problémy so žalúdkom a rozhodoval sa čo bude robiť ďalej. A potom začal používať tento krém a konečne žiadne problémy s blízkymi, prebral sa a je aktívny!
Maroš
Už niekoľko desaťročí pokúšam sa vyliečiť zanedbanú radikulitídu a bolo to všetko márne, rozhodol som sa vyskúšať krém, o ktorom hovoril profesor, o dva týždne som zabudol na bolesti, teraz sa citim ako mladý.
Marta
Používam tento krém už pol roka. Vyliečila som artrózu za asi dva a pol týždňa a teraz ju stále mam v lekárničke.
Julia
V súkromnej lekárni nášho kamarata tento krém predavaju trikrát drahšíe, nechcela som ho kupovať. A tu som uvidela ich cenu a okamžite som objednala, každý deň sa citim lepšie, ani som nemhla čakať taký vysledok.
Tomaš
Prečítala som článok a hneď som sa rozhodola objednať krém. Faktom je, že bežné lieky mi pomáhali iba na krátky čas - ako som povedala vyliečiť osteochondrózu je ťažké. Teraz chcem vam povedať o výsledkoch. Krém prišiel veľmi rýchlo. Už prvý deň som cítil uľavu. Ďakujem veľmi pekne, teraz aspoň môžem žiť normálne!
Men
Prečítal som prvé recenzie a rozhodol som sa tiež objednať. Čakam na doručenie. Potom určite napíšem o výsledkoch.
Sabina
Je to zazrak! Používam krém tri týždne a všetky bolesti už prešli. Stale tomu nemožem uveriť
Katarina Petrašová
Vždy som trpela a myslel som si, že nikdy sa nezbavim bolesti kolena. A teraz rožmyšľam že si objednam tento krém, možno mi pomôže.

Ivka Malinčaková
Myslite ze to je pravda? Prečo tento krem predávaju iba na internete?
Ištvan
Ivka, čítal si článok vôbec? Predávajú sa na internete, lebo v lekárňach vas chu oklamať a chcú iba zarobiť na tom peniaze! O akom klamstve ide reč, ak plati sa až po doručení? Objednal som si, skontroloval som všetko, a až potom som zaplatil. A teraz každý predáva niečo na internete - od oblečenia a obuvi až po spotrebiče a nábytok.
IRadka Žižková
Prečitala som recenzie a uvedomila som si, že musím ho objednať).
natalia816
Neuverite, ale aj ja som mal rovnaký problém, vždy som bola uavená, stratila som záujem o život, bola som zúfalá a našla som ortopedický krém , je to zázrak, odporučam každemu.